Şişli Eşya Depolama

şişli eşya depolama

Şişli Eşya Depolama Ev, Ofis Eşyası Depolama

Şişli eşya depolama, eşyaların belirli bir süre korunması ve saklanmasına yönelik olarak verilen bir hizmettir. Şişli’nin her noktasına hizmet veren firmamız, güvenli, nemsiz ortamlarda ve garantili bir şekilde depolama hizmeti sunmaktadır. Eşya depolama alanlarının rutubetten olması önemlidir. Ev eşyası depolama modern şekilde tasarlanan alanlarda sunulması gereken bu hizmette depoların özel olarak tasarlanması gereklidir. Firmamız, eşya depolama işlemlerini bu hizmet için özel olarak tasarlanmış depoları aracılığı ile gerçekleştirmektedir. Eşya depolama hizmeti verirken ilk olarak eşyaların fotoğrafları çekilmekte, eşyaların listesi iki örnek halinde listelenmekte ve karşılıklı olarak depolama sözleşmesi yapılmaktadır. Eşya depolama hizmetinde taşıma aşamasında tüm eşyalar, hasara karşı sigortalanmakta ve böylece koruma altına alınmaktadır

Şişli Ev Eşya Depolama

Şişli eşya depolama ücretleri de hizmetin başlaması ile birlikte müşteri hizmetleri yetkilileri ile yapılan görüşme sonrasında hizmetin alınması ile başlamaktadır. Şişli depolama Depolanan eşyalar, metreküp hesabının çıkarılmasının ardından eşyaların depoda kaplayacağı alan ve teknik özellikler esas alınarak ücretlendirilmektedir. Eşya depolama fiyatları ile ilgili verilen bilgiler nettir. Şişli ev eşyası depolama, her tür eşya ile ilgili depolama hizmeti vermektedir. Depolanacak eşyaların tehlikeli olmaması durumunda hizmet verildiği bilinmelidir. Depolanan eşyaların listesinin çıkarılmasının ardından teslim tutanağı hazırlanmakta ve böylece eşyanın depolanması yapılmaktadır. Uzman ekipler tarafından teslim alınan eşyalar paketlenirken üzerleri etiketlenmektedir. Etiketlerin üzerinde de pakette ne tür bir eşyanın olduğu belirtilmektedir. Depolama alanları kapalı sisteme sahiptir ve isteğe göre şifreli ya da anahtarlı olarak kilit altına alınmaktadır.

İstanbul’da Merkezi Konum da Eşya Depolama Hizmetleri

Şişli ev eşyası depolama hizmetinde tüm eşyalar sigortalıdır. Olası hasarlar sigorta kapsamında karşılanmaktadır. Firmamızın depolama alanları nem, elektrik, su, doğalgaz gibi tüm zarar verici etkilere karşı korumalıdır. Depo alanlarımız yüksek güvenliğe sahiptir ve güvenlik kameraları ile 7 gün 24 saat izlenmektedir. Şişli ev eşyası depolama tüm eşyalar hijyenik koşullarda depolanmaktadır. Firmamızın kurulma amacı, maddi ve manevi eşyaların güvenli bir şekilde saklanmasıdır. Şişli eşya depolama Eşyalar, arzu edilen zaman dilimine kadar koruma altına alınmaktadır. Firmamızın eşya depoları, modern bir şekilde eşyaların korunması için özel olarak dizayn edilmiştir. Ev ve ofis eşyalarının depolama beklentilerini karşılayan firmamız, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesine göre hizmet vermektedir.